Marka KOELL to produkty premium dla niemowląt i dzieci. W naszym asortymencie znajdziecie wyprawkę dla noworodka, produkty dla niemowląt, oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Tworzymy produkty z myślą o nas samych chcąc ułatwić sobie życie, wielofunkcyjnością i praktycznością. Tkaniny z których tworzymy produkty są wyselekcjonowane aby ich jakość była najlepsza. Posiadają certyfikaty, atesty.

W ofercie posiadamy wyjątkowy asortyment taki jak na przykład rożki, śpiworki, ochraniacze, kokony, pościele, poduszki, pieluszki muślinowe, kocyki, apaszki, czapki, otulacze.

Zadowoleni klienci są dla nas najważniejsi dlatego też wychodząc temu wyzwaniu na przeciw przyjmujemy zamówienia indywidualne oferując możliwość wyboru materiału zewnętrznego jak i wewnętrznego, grubości wypełnienia, a także rozmiarów typu długość i szerokość.

W naszej bogatej ofercie dostępne również są personalizowane wyprawki i zestawy. Produkty szyjemy tylko z najlepszych jakościowo materiałów, które posiadają wszelkie atesty zapewniające bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o godnych uwagi akcjach promocyjnych, wydarzeniach i nowościach? Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapisz się już dziś!

Zamówienia są wysyłane od 2-14 dni roboczych. ‘