• Masz pytania?  Zadzwoń  579 885 961  lub napisz  kontakt@koell.pl

Brak produktów w koszyku...

KOELL ELA KOCHANOWICZ

Firma KOELL Ela Kochanowicz to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja i doświadczenie niesie za sobą nowe możliwości rozwoju w obszarze szycia oraz szydełkowania produktów dla dzieci i domu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy własnoręcznie wykonane artykuły ze szczególną uwagą na wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Nasze produkty wykonane są z materiałów, które posiadają wszelkie certyfikaty i atesty zapewniające bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Tworzymy ręcznie szyte śpiworki, apaszki, kocyki, przytulanki, czapki, buciki, ochraniacze, poduszki, pościele, rożki, zestawy do łóżeczek i wózków. Dzięki możliwości personalizacji produktów, jest on oryginalny i idealnie nadaje się na prezent. Subtelne barwy sprzyjają wyciszeniu i spokojnemu snu dziecka. Ponadczasowe pastele i szarości oraz delikatne i wyselekcjonowane wzory na bawełnie z powodzeniem wkomponują się w każde wnętrze oraz pobudzą zmysły i ciekawość.

Oprócz produktów dla dzieci wykonujemy także szydełkowane dekoracje do domu typu serwetki, podkładki, bombki na choinkę i wiele więcej. Ponadto oferujemy również własnoręcznie wykonane obrazy na płótnie malowane farbą olejną.

ZAOBSERWUJ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE