O FIRMIE

Firma KOELL to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja i doświadczenie niesie za sobą nowe możliwości rozwoju w obszarze szycia oraz szydełkowania produktów dla dzieci i domu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy własnoręcznie wykonane artykuły ze szczególną uwagą na wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Nasze produkty wykonane są z materiałów, które posiadają wszelkie certyfikaty i atesty zapewniające bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Tworzymy ręcznie szyte zestawy do łóżeczek i wózków. Dzięki możliwości personalizacji produktów, jest on oryginalny i idealnie nadaje się na prezent. Subtelne barwy sprzyjają wyciszeniu i spokojnemu snu dziecka. Ponadczasowe pastele i szarości oraz delikatne i wyselekcjonowane wzory na bawełnie z powodzeniem wkomponują się w każde wnętrze oraz pobudzą zmysły i ciekawość.

Oprócz produktów dla dzieci wykonujemy także szydełkowane dekoracje do domu typu serwetki, podkładki, bombki na choinkę i wiele więcej. Ponadto oferujemy również własnoręcznie wykonane obrazy na płótnie malowane farbą olejną.